Svenskesviket
Svenske eliter har systematisk og over lang tid tråkket på de fleste verdier og idealer som har formet og dannet de vestlige samfunn. Broderfolket vil i økende grad høste de bitre fruktene av dette sviket. Stakkars Sverige!
For snart fem år siden skrev jeg et innlegg i Klassekampen som det kan være vel verdt å hente frem igjen etter at det multikulturelle eksperimentet nå har resultert i at Sverige er blitt et arnested for jihad mot Vesten. Her er et utdrag fra innlegget Svenskesviket (med noen nye lenker tilføyd):
Sitat:
Konsekvensen av det [Barbro Svensson skrev i et tidligere innlegg], er jo ganske enkelt at Sverige er på vei mot kaos og krise. Jeg mener, er det virkelig noen som tror at den svenske velferdsmodellen kan opprettholdes i det lange løp dersom innvandringspolitikken skal fortsette som nå? Før eller senere kommer dette systemet til å bryte sammen, noe som nok vil få de siste års erfaringer til å blekne.
Bestill abonnement her
KJØP