Tischendorf lever i en annen virkelighet enn oss
MOTSVAR: Hver dag ser vi tegn på at den seksuelt «frigjorte» og liberale kulturen gjør oss alle sykere, tristere og mer misfornøyde.
DOCUMENT: Lise Sørensen (t.v.) og Andrea Veiden har podcasten «Kjerringrådet» hos nettstedet Document.
Youtube / Faksimile
Joakim Tischendorf kritiserer oss for «kristenvasking av fascistisk tankegods» etter at vi ble intervjuet av Vårt Land.
I sitt innlegg viser han til den radikale feministen Betty Friedan for å bygge opp under sitt fasciststempel av oss. Friedan mente det å være husmor var som en konsentrasjonsleir og hun hatet kjernefamilien.
I tillegg var hun kronisk deprimert hele livet. Hun projiserte bare sin egen manglende livsgnist over til samfunnet. Hun var også veldig voldelig med sin egen mann, som endte med å forlate henne på grunn av at hun slo og kastet ting på ham. Hun var mor til tre barn, men døde helt alene. Fordi hun foraktet sine egne barn.
Bestill abonnement her
KJØP