Mysteriet under kyrkja
Spesialetterforskarane Krüger og Krogh løyser i teikneserieboka Spøkelseståken eit farleg oppdrag knytt til Gamle Aker kirke i Oslo. Form og innhald gjer boka til ein visuell lesefest.
Teikneserieskaparane Bjarte Agdestein, Ronald Kabíček og Endre Skandfer gjorde stor lukke med det første Krüger og Krogh-albumet, (2014). No er dei ute med album nummer to,
Kyrkjegarden rundt Gamle Aker kirke er innhylla i svovelstinkande tåke. At noko er muffens, luktar på endå lengre lei. Dette er utgangspunktet for det nye teikneserieeventyret med Krüger og Krogh, spesialetterforskarane i det topphemmelege AFMA - Avsnitt For Mellemliggende Anliggender.
Teikneserieskaparane Bjarte Agdestein, Ronald Kabíček og Endre Skandfer gjorde stor lukke med det første albumet, Brennpunkt: Oslo (2014), med handling frå den norske hovudstaden i 1964. Den gongen var det Martin Luther King som skulle komme til Oslo for å få Nobels fredspris, samtidig som hovudstaden var ramma av mystiske hendingar.
Daudingar
Bestill abonnement her
KJØP