Disse skal tale på The Send

THE SEND: Den norske arrangøren tredobler antall konferanser, men tror det blir færre solgte billetter. – Folk reiser ikke fra Trondheim til Kristiansand for å være med på et lokalt arrangement, sier Andreas Nordli.

24.06.22 The Send på Telenor Arena. Pressekonferanse med Andy Byrd og Andreas Nordli
STORT: – Telenor Arena var magisk i den forstand at det er den største arenaen i Norge, sier Andreas Nordli i Ungdom i Oppdrag. Han tror det blir vanskelig å toppe fjoråret selv om The Send gjør trippelt comeback i 2023.
Publisert Sist oppdatert

Misjonskonferansen The Send er ett skritt nærmere ny årgang. Nå er programmet langt på vei spikret og billettene straks ute for salg.

Det var Ungdom i Oppdrag som tok initiativ til å lage en norsk versjon av det amerikanske mega-konseptet som i 2020 samlet 150.000 mennesker i Brasil. Over 9.300 mennesker deltok da arrangementet ble avholdt i Telenor Arena i Oslo i fjor sommer.

I år arrangeres konferansen i tre ulike byer. Sjefen for det hele, Andreas Nordli i Ungdom i Oppdrag, forteller at bortimot hundre lokale kirker og organisasjoner står bak. The Send Local er navnet på årets konsept, og arrangeres i Oslo, Kristiansand og Stavanger.

Subscribe for full access

Get instant access to all content

Powered by Labrador CMS