Feirer KrF i borgerlig regjering

Bjarte Ystebø har omsider fått oppfylt drømmen om KrF i regjering med Frp, og nå stiller KrF stiller topptungt på årets Oslo Symposium. Dit kommer også amerikanske Michelle Bachmann.

– Vi skal feire at vi har fått regjeringen vi ønsket oss, sier Bjarte Ystebø, leder for Oslo Symposium.
Publisert Sist oppdatert

– Det blir en glede å ta imot statsrådene Ropstad og Bollestad. Vi skal feire at vi har fått regjeringen vi ønsket oss, sier Bjarte Ystebø, leder for Oslo Symposium.

KrF er ekstra tungt representert på årets utgave av den kristenkonservative stormønstringen, som finner sted i Oslo 15. og 16. mars. Statsrådene Olaug Bollestad og Kjell Ingolf Ropstad samt stortingsrepresentantene Hans Fredrik Grøvan og Knut Arild Hareide skal tale (se faktaboks).

LES OGSÅ: «Kulturkrig» på Oslo Symposium

Subscribe for full access

Get instant access to all content

Powered by Labrador CMS