Nordmenns mest populære bryllupskirke skal huse kjendisbryllup

BRYLLUP: Komiker Lars Berrum har bestemt seg for å gifte seg. Valget av bryllupssted falt på Sjømannskirken på Gran Canaria.

KOMIKER: Lars Berrum skal gifte seg i Sjømannskirken på Gran Canaria seinere i januar.
Publisert Sist oppdatert

I neste uke skal komiker Lars Berrum gifte seg med sin utkårede i Sjømannskirken på Gran Canaria. Det forteller han selv om i podkasten «Berrum og Beyer snakker om greier», som han har sammen med makker Martin Beyer-Olsen på NRK.

Etter å ha tilbrakt ei stund på ferieøya, kunne komikeren fortelle at algoritmen på telefonen hans begynte å tilpasse seg Gran Canaria, og at et innlegg fra Sjømannskirken i Arguineguín plutselig dukket opp på hans sosiale medier.

– Med bilder av et ganske episk par som hadde giftet seg der, og da var det helt sikkert: Da ringte jeg og mailet med Sjømannskirken på Gran Canaria, så jeg og «madammen» skal gifte oss der 10. januar, sier han i podkasten.

Subscribe for full access

Get instant access to all content

Powered by Labrador CMS