Har fått nye medlemmer etter podkast-satsing
PODKAST: Gjennom podkaster kommer Stian Kilde Aarebrot og stiftelsen Areopagos i kontakt med mennesker de aldri har møtt fysisk.
PODKAST: Stian Kilde Aarebrot produserer to podkaster for stiftelsen Areopagos: «Kulturmisjonen» og «Trospraksis».
Giulia Trois
– Tilbakemeldingene fra lytterne er veldig gode. Vi har til og med folk som har blitt medlemmer i Areopagos etter å ha hørt på podkasten vår, forteller Stian Kilde Aarebrot.
Han jobber som prest med ansvar for trospraksis i Areopagos, som er en kristen stiftelse som jobber med dialog og trospraksis, der kunst og kulturelle uttrykk har en viktig plass. Her er han produsent for de to podkastene Trospraksis og Kulturmisjonen.
I Kulturmisjonen diskuterer Arne Christian Konradsen, Ingrid Ribe-Nyhus og Maria Bjørdal bøker eller andre kulturuttrykk sammen med gjester. Aarebrot håper lytterne blir inspirert til å la kultur ta mer plass i sine liv.
Bestill abonnement her
KJØP