Jensen: Klar forskjellsbehandling av Frp

Hevder Hoksruds sexkjøp er en privatsak.

Frp-leder Siv Jensen sammen Pål Morten Borgli, som erstatter Bård Hoksrud i Fremskrittspartiets sentralstyre. Hoksruds sexkjøp dominerte møtet med pressen i forkant av sentralstyremøte mandag.
Publisert Sist oppdatert

Frp-leder Siv Jensen mener at loven mot sexkjøp i utlandet er symbolpolitikk. Vel hjemme fra ferie går hun rett i strupen på mediene med beskyldninger om forskjellsbehandling.

Jensens kraftige motangrep i kjølvannet av stortingsrepresentant Bård Hoksruds sexkjøp i Riga overskygget fullstendig interessen for sentralstyremøtet mandag, der en første gjennomgang av det dårlige valgresultatet var viktigste tema.

Partisekretær Geir A. Mo var ikke innstilt på å gi noen kommentarer etter det over tre timer lange møtet i sentralstyret.

Subscribe for full access

Get instant access to all content

Powered by Labrador CMS