Kanye West slipper nytt album – holdt premieren i kirken

HIPHOP: I dag slipper Kanye West sitt første album siden Grammy-vinneren «Jesus Is King». Det ble presentert og spilt i en kirke i Las Vegas forrige helg, og handler om å tro på Gud.

Kanye West
LOS ANGELES: Kanye West tar imot en pris på MTV Video Music Awards i august i 2015 i Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)
Publisert Sist oppdatert

– Jeg likte sangen «God Breathed« best, sa pastor Benny Perez til Christian Post etter å ha lyttet til albumet.

Han er pastor i Las Vegas-kirken Church LV, hvor Kanye West holdt et såkalt «Listening Party». Albumet har fått navnet «Donda» etter Kanye Wests avdøde mor.

– Det var bare helt fantastisk. Jeg setter pris på kirken og alle gjestene som kom. Det var et flott arrangement, sa den amerikanske pastoren.

Subscribe for full access

Get instant access to all content

Powered by Labrador CMS